Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Roztoczański Park Narodowy
Strona główna » Zarządzanie i administracja » Załatwianie spraw
A A A

Zarządzanie i administracja: Załatwianie spraw

 

Korespondencję do Dyrekcji Roztoczańskiego Parku Narodowego należy kierować na adres:

Roztoczański Park Narodowy
ul. Plażowa 2
22-470 Zwierzyniec

faxem pod numer  (84) 68 72 122

lub osobiście do Sekretariatu Parku, pok. nr 25 od poniedziałku do piątku w godz. 715 do 1515.


         Przy załatwianiu spraw indywidualnych z zakresu administracji państwowej stosuje się przepisy Kodeksu Postępowania Administracyjnego (Ustawa z 14 czerwca 1960r., Dz.U. z 2000r. Nr 98, poz. 1071) lub inne przepisy proceduralne, w dziedzinie merytorycznej - przepisy normujące sprawy ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa oraz dotyczące organizacji, trybu postępowania i metod pracy w danej komórce organizacyjnej Roztoczańskiego Parku Narodowego.

      Wszystkie pisma skierowane na adres Roztoczańskiego Parku Narodowego przyjmowane są przez Sekretariat Parku, ewidencjonowane i przekazywane Dyrektorowi RPN do zadekretowania. Następnie pisma rozdziela się pomiędzy poszczególne - właściwe rodzajowi sprawy - komórki organizacyjne w celu ich rozpatrzenia i odpowiedniego załatwienia. Sprawy te załatwiane są bez zbędnej zwłoki, w najkrótszym możliwym czasie.

      Obowiązuje forma pisemna załatwiania spraw.

 

drukuj pobierz pdf    

wstecz